تجهیزات ما

مجتمع چاپ و تبلیغات افق نو با دارا بودن تیمی خلاق، با تجربه و کارشناسانی مجرب به عنوان مشاور، طراح و مجری، جهت ارائه­ی  خدمات کارآمد به منظور معرفی محصولات شما در راستای ارتقاء موثر تولید بر بازار فروش، پا به عرصه تولی گذاشته است .

 

این مجموعه درفضایی بالغ بر 2000 متر مربع  چاپخانه و ماشین آلات مدرن از جمله:

  • یک عدد دستگاه چاپ5 رنگ 4.5 ورقی
  • 2 عدد دستگاه چاپ 5 رنگ 2 ورقی
  • دستگاه افست لیبل پرینت (چاپ رول)
  • 2 عدد دستگاه چاپ 2 رنگ 4.5 ورقی
  • 2 عدد دستگاه چاپ تک رنگ 2ورقی
 

هوشمندانه انتخاب کنید

در جمع صنایع بزرگ تولیدی و در حجم انبوه تولیدات و بازار گستـرده ی جهـان، صنعتی وجـود دارد کـه ما هـر لحظـه بـا آن روبرو هستیم؛  آن صنعت، تبلیغات است. این مهم بـه صاحبان کالا انگیزه کاری می دهد.

در واقع معنی گسترده تبلیغات، فن تحت تاثیر قراردادن عمل انسان از طریق دستکاری تصورات است.تبلیغ کوششی است تعمدی و حساب شده که به منظور شکل دادن دریافت، دستکاری کردن ادراک و همسو کردن رفتار مخاطبین با نیت مبلّغ صورت می گیرد.

امروزه تبلیغات عنصری تفکیک ناپذیر از بازاریابی می باشد.

تبلیغات به عنوان یک ضرورت در هر جامعه مطرح است که به معرفی کالاها ، تـولیدات و در خـدمت برآورده ساختـن نیازهای ضروی زندگی انسان قرار دارد. تبلیغات باید در خدمت رونق بخشیدن به  حرکت چرخهای اقتصادی یا شناسانـدن محصـول باشد. در حقیقت تبلیغات زبانی جهـت ارتبـاط بنـگاه اقتصادی با جامعه است و قطع آن به نوعی مرگ کالا محسوب می شود،که اگر نا آگاهانه، تقلیدی، سفارشی و با دید غیر کارشناسی و غیر تخصصی انجام شود، چـاهی است که کالا و صاحبانش را در خـود فــرو می کشد؛ و بلعکس یک تبلیغ خوب ابتدا توجه مخاطب را جلب و سپس او را بدان محصول علاقمندتر می کند.

 

شبکه های اجتماعی ما