هوشمندانه انتخاب کنید​​​​​​​
در جمع صنایع بزرگ تولیدی و در حجم انبوه تولیدات و بازار گستـرده ی جهـان، صنعتی وجـود دارد کـه ما هـر لحظـه بـا آن روبرو هستیم؛  آن صنعت، تبلیغات است. این مهم بـه صاحبان کالا انگیزه کاری می دهد.
در واقع معنی گسترده تبلیغات، فن تحت تاثیر قراردادن عمل انسان از طریق دستکاری تصورات است.تبلیغ کوششی است تعمدی و حساب شده که به منظور شکل دادن دریافت، دستکاری کردن ادراک و همسو کردن رفتار مخاطبین با نیت مبلّغ صورت می گیرد.
امروزه تبلیغات عنصری تفکیک ناپذیر از بازاریابی می باشد.

تبلیغات به عنوان یک ضرورت در هر جامعه مطرح است که به معرفی کالاها ، تـولیدات و در خـدمت برآورده ساختـن نیازهای ضروی زندگی انسان قرار دارد. تبلیغات باید در خدمت رونق بخشیدن به  حرکت چرخهای اقتصادی یا شناسانـدن محصـول باشد. در حقیقت تبلیغات زبانی جهـت ارتبـاط بنـگاه اقتصادی با جامعه است و قطع آن به نوعی مرگ کالا محسوب می شود،که اگر نا آگاهانه، تقلیدی، سفارشی و با دید غیر کارشناسی و غیر تخصصی انجام شود، چـاهی است که کالا و صاحبانش را در خـود فــرو می کشد؛ و بلعکس یک تبلیغ خوب ابتدا توجه مخاطب را جلب و سپس او را بدان محصول علاقمندتر می کند.
  مجتمع چاپ بسته بندی افق نو اندیش با  بیش از یک دهه تجربه تولید در زمینه بسته بندی جعبه‌های آرایشی، بهداشتی ، مواد غذایی،دارویی و ... فعالیت دارد.
ما در مسیر خود همواره در تلاش هستیم با تکیه بر دانش روز، تجربیات گذشته محصولات با کیفیت، خلاقانه و متمایز به مشتریان وفادارمان ارائه نماییم

مـو فـقـیـت
همیشه در حال ساخت است؛
مـوفقیـت پیـش رفتن است،
نــــه به نقطه پایان رسیدن.

​چرا افق نو قابل اعتماد است؟
وجود تیم حرفه ای در مجموعه «افق نواندیش» با شعار « نگاهی تازه به دنیای کسب و کار» باعث شده است تا مجموعه ای از عوامل دست به دست هم دهند تا رویکرد جدید در عرصه، چاپ و تبلیغات و بسته بندی بوجود آید.
یکی از اصلی ترین اهداف و ارزش های این سازمان، ارایه خدماتی متفاوت، چشمگیر و همگام با نیازهای مشتریان است بطوریکه در طی سالیان متمادی، به مشتری به چشم یک ذینفع سازمان نگریسته است نه صرفاً یک ارباب رجوع و خدمات گیرنده. همین امر سبب شده است تا بررسی و شناخت نیازهای مشتریان یکی از مأموریتها و رسالت های اصلی « افق نواندیش» لقب بگیرد. در کنار نیاز مشتریان عواملی همراه با ما همراه هستند که از خود نیاز برترند. مشتریان برای اعتماد به آنها توجه ویژه ای دارند، طی این فرایند گرچه دشوار و نیارمند صرف زمان و دقت ویژه است اما چون در انتها رضایت مشتری و وفاداری ایشان را در بردارد بسیارشیرین و دلپذیر است و به نوعی بازی برد-برد برای مشتریان و سازمان است:

از عمده مزیت های رقابتی که در «افق نو اندیش» می توان به آنها تکیه کرد عبارتند از:
    - کیفیت و تضمین خدمات و کالا گارانتی
    - تحویل کالا و خدمات در زمان معین
    - مسئولیت پذیری و تعهد
    - استفاده از تجهیزات مناسب
    - شفافیت در ارائه خدمات
    - نوآوری و خلاقیت
    - به روز بودن دانش و فناوری
    - سبد کامل خدمات و کالا
    - تیم متخصص و کارآزموده
    - رهبری هزینه
مشتریان ما علاوه بر سرمایه اصلی سازمان‌، مبلغین و تاثیرگذارترین افراد آن سازمان هستند.
و در یک کلام، مشتری « ذینفع» ما و شریک وفادار ماست.

ما با خوشحالی به شما کمک خواهیم کرد تا

دیجیتال مارکتینگ یک اصطلاح برای بازاریابی محصولات یا خدمات از طریق فن آوری های دیجیتال است. دیجیتال مارکتینگ از طریق هر رسانه دیجیتالی مانند موبایل، صفحات نمایشگر تبلیغاتی و ...امکانپذیر است.
​​​​​​​ وقتی که شما قصد توسعه یک استراتژی دیجیتال مارکتینگ  را دارید، ازکجا باید  کنید؟ هر استراتژی نیازمند یک برنامه ریزی منظم و اجرای دقیق آن می باشد. یکی از دلایل اصلی شکست بسیاری از کسب و کار نداشتن برنامه برای استراتژی  می باشد. پس اولین کار شما نوشتن یک برنامه و اجرای دقیق آن می باشد.

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

بهتر، جذاب و هدفمند دیده شوید
درخواست مشاوره رایگان

​دفتر طرح و برنامه:
تهران-پردیس-منطقه صنعتی خرمدشت- خیابان سیاه سنگ- نبش چهارم خرمدشت-پلاک 4  طبقه اول - واحد یک- کانون آگهی و تبلیغات افق نو اندیش

+9821   7621 1485 - 7621 1493 - 7621 3779  - 7621 5344

info@ofoghnoo.ir​​​​​​​

​چاپخانه: تهران-خیابان سعدی شمالی- خیابان مصباح

بدلیل حفظ اسرار مشتریان برای بازدید از چاپخانه با دفتر طرح و برنامه هماهنگ شوید.